Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie budowy i modernizacji kominów w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz w obiektach handlowych, usługowych i biurowych.

Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Nasze doświadczenie sprawia, że prace wykonane są profesjonalnie i w wysokim standardzie.

Naszą pracę traktujemy z powagą i dbamy o estetykę wykonywanych robót. Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolic.

bodowa kominów

Jak pracujemy?

Współpracę z naszymi Klientami rozpoczynamy od szczegółowego omówienia zakresu robót. Dokonujemy inspekcji i pomiarów, zapoznajemy się z dokumentacją, podpowiadamy najlepsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne, dostarczamy bezpłatną niezobowiązującą ofertę kosztów realizacji całego projektu.

Dysponujemy szeroką wiedzą na temat nowoczesnych rozwiązań i technologii stosowanych w budownictwie. Naszym Klientom doradzamy przy wyborze odpowiednich jakościowo materiałów.

Staramy się sprostać najbardziej wymagającym Klientom, podejmując się różnego typu rozwiązań niekonwencjonalnych. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, a każde powierzone nam zadanie wykonujemy fachowo, solidnie i w ustalonym terminie.

Cechuje nas: czystość podczas wykonywanych prac, dokładność wykończenia, punktualność i obowiązkowość.
Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego wykonawcy, potrafiącego dostosować się do wymagań zleceniodawcy i elastycznego w negocjacjach – postawcie na nas.